ВАЖЛИВО!

Повідомляємо, що рішенням виконавчого комітету Кутської селищної ради № 160 від 19.12.2023 «Про посилення заходів щодо запобігання здійснення правопорушень під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період 2024 року» заборонено на території Кутської ТГ торгівлю хвойними деревами сумнівного походження на ринках та поза їх межами.

Лісокористувачі Кутської ТГ, керівники ринків, інших торгівельних майданчиків, організатори проведення ярмарків зобов’язані дотримуватися вимог природоохоронного законодавства та вживати відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації новорічних ялинок.