Відбулась робоча зустріч представників Держпродспоживслужби та Івано-Франківської митниці

05 січня 2022 року спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь у робочій зустрічі  на тему: «Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції». Захід відбувся за участі представників Івано-Франківської митниці та органів ринкового нагляду області.

Ключовою метою зустрічі стало обговорення питань щодо належної взаємодії Івано-Франківської митниці та органів ринкового нагляду області, спрямованої на забезпечення реалізації державної політики з питань здійснення державного ринкового нагляду, а також недопущення ввезення на митну територію України продукції, яка становить серйозний ризик та/або не відповідає встановленим вимогам.

Під час зустрічі обговорено ряд важливих питань, серед яких:

– вимоги до перевірки декларацій про відповідність;

– маркування продукції знаком відповідності згідно технічних регламентів;

– ідентифікація товару.

За підсумками зустрічі Івано-Франківською митницею прийнято рішення про проведення семінарів-навчань спільно з органами ринкового нагляду Івано-Франківської області для подальшого вдосконалення державної політики у сфері державного ринкового нагляду.