Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

«Віднова:UA» – національна програма залучення молоді до відновлення України

«Віднова:UA» – національна програма залучення молоді до відновлення України

Мініcтерство молоді та спорту України спільно з державною установою “Всеукраїнський молодіжний центр” та громадською організацією “Центр політичних студій та аналітики “Ейдос”” у рамках проєктів UNDP Ukraine/ПРООН в Україні “Підтримка громадянського суспільства та молоді” та “Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною” за фінансової підтримки Міністрества закордонних справ Данії та уряду Японії , відповідно реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України “ВІдНОВА:UA”

Національна програма «ВідНОВА:UA» націлена на активну, драйвову молодь віком від 18 до 35 років, та людей, які бажають дізнатися більше про свою країну, які вже відвідали багато місць в Україні й на тих, хто тільки мріє про подорожі.

У рамках програми розпочато набір для участі в молодіжних обмінах. Ключова мета програми обмінів – об’єднання нації, формування соціальної активної молоді та відновлення країни. Кожен обмін триватиме 5 інтенсивних днів.

Етапи проведення обмінів:
І обмін – червень – липень;
ІІ обмін – липень – серпень;
ІІІ обмін – серпень – вересень.
Реєстрація здійснюється за посиланням http://surl.li/hatci.
Детальна інформація про програму на сайті http://eidos.org.ua/vidnovaua/.

Контактна особа: Ольга Бідник, головний спеціаліст відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, тел. 066 950 85 99, електронна
адреса regiomol@ukr.net.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *