Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Вітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем Конституції України

Вітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем Конституції України

Шановні жителі Кутської громади! Вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України, який ми святкуємо, сьогодні, 28 червня. Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України. Вона має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон – Конституцію Пилипа Орлика.

Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини. Однак, демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій та підступній війні з агресором.

У цей урочистий день бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Слава Україні! Слава Героям!
Слава Конституції України!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *