ВІТАННЯ КУТСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДМИТРА ПАВЛЮКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

12 років тому було прийнято Закон України “Про адміністративні послуги”, який визначає правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг. Саме в цей день, 6 вересня, розпочалась історія розвитку мережі Центрів надання адміністративних послуг.

Чимала кількість мешканців та гостей Кутської громади щодня звертаються до працівників центру Дія та отримують там якісне обслуговування. Тож з нагоди професійного свята вітаю колектив Центру надання адміністративних послуг Кутської селищної ради! Бажаю не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися.

Міцного вам здоров’я, щастя, сили і витримки, оптимізму і благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, успіхів у нових починаннях. Нашої спільної Перемоги!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК