Вітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем юриста України

Щиро вітаю із Днем юриста усіх, хто обрав своїм покликанням захист прав та свобод людини, служіння закону та справедливості! Фах юриста – надзвичайно важлива, почесна та відповідальна місія, що вимагає невпинної праці над собою, постійного вдосконалення власних знань та вмінь, прагнення щодня ставати кращим.

Шановні правники! Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Бажаю вам професійних успіхів, міцного здоров’я, невичерпної енергії, удачі у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості і добра.

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК