Вітання селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА зі святом Хрещення Господнього

Шановні жителі Кутської громади! Вітаю вас з одним з найвеличніших християнських свят – Хрещенням Господнім, яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа!

З давніх-давен вважається, що на Водохреща вода набуває цілющих властивостей та зберігає їх протягом року. У цей величний день щиро бажаю миру, добробуту, міцного здоров’я та душевного спокою. Нехай освячена вода очистить наші душі від тривог, зробить нас здоровими, а вчинки – благородними. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

Христос Хрещається! У річці Йордані!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК