Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Як отримати допомогу по безробіттю за новими правилами: відповіді від Дії

Як отримати допомогу по безробіттю за новими правилами: відповіді від Дії

Зокрема, Реєстрація безробітного в Центрі зайнятості означає звільнення та пошук роботи для нього. Тому, якщо бажаєте отримати статус безробітного та виплати, вам необхідно звільнитися з поточного місця роботи

Відповіді Дії на найпоширеніші питання:

У застосунку помилка, ви не можете отримати допомогу. Дія не знайшла про вас дані у списках від ПФУ та ДПС, що це означає? Ця послуга доступна тільки людям, які є в переліку Пенсійного фонду України, і місця працевлаштування яких розташовані на тимчасово окупованій території або в зоні бойових дій. Але якщо послуга вам недоступна, то радимо дізнатися причину у ПФУ. Або скористатися послугою з реєстрації в центрі зайнятості на порталі Дія.

Чи потрібно мені після подачі заяви звільнятися з місця роботи, якщо я не отримую дохід?

Реєстрація безробітного в Центрі зайнятості означає звільнення та пошук роботи для нього. Тому, якщо бажаєте отримати статус безробітного та виплати, вам необхідно звільнитися з поточного місця роботи.

Хочу отримати статус безробітного, але мій центр зайнятості не працює?

Зараз є певні обмеження у виборі центрів зайнятості в деяких областях України. Через те, що деякі з них призупинили роботу через воєнний стан.
Яким буде розмір виплат після отримання статусу безробітного?

Він буде рахуватися у відсотковому співвідношенні до середнього доходу людини та залежно від її страхового стажу. Для уточнення цього питання радимо звернутися до вашого центру зайнятості.

Подав заяву, але її розглядають більше як 3 робочі дні?

Заява автоматично надсилається до центру зайнятості на опрацювання фахівцем. Статус, який відображається в Дії, передають саме звідти. Тому радимо вам звернутися туди, де ви подавали заяву, щоб уточнити причину її довгого опрацювання.

Джерело: Дія

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *