За ініціативи Кутської селищної ради в Кутській громаді діє Центр Життєстійкості

Як уже раніше повідомлялося, за ініціативи Кутської селищної ради в Кутській громаді діє Центр Життєстійкості, котрий створений в рамках державної програми ментального здоров’я “Ти як?”. Надавачем комплексної соціальної послуги в даному проекті є Блогодійна організація “Благодійний Фонд”Карітас Коломия ”.

Наші медичні установи підписали з Благодійним Фондом ”Карітас Коломия ” Меморандум про співпрацю. Слід зазначити, що впродовж тривалого часу, а саме, за час функціонування шелтеру для внутрішньо переміщених осіб Благодійного Фонду ”Карітас Коломия ”, наші медики систематично допомогали людям котрі тікаючи від обстрілів, опинилися в Кутській громаді. Також були виїзди сімейних лікарів та інших спеціалістів за місцем проживання, організовувалися перевезеня хворих до районної та обласної лікарень.