Заклади освіти Кутської громади отримали

Заклади освіти Кутської громади отримали:
• 15 нових ноутбуків. Закупка здійснена за кошти державного бюджету при співфінансуванні з місцевого бюджету виділено кошти в сумі 16,2 тис грн. на придбання ноутбуків для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання.
Старокутський ліцей 8 шт.
Розтоківський ліцей 2 шт.
Тюдівський ліцей 3 шт.
Малорожинська гімназія 3 шт.
У рамках реалізації Концепції «Нова українська школа» закуплено:
• дидактичний матеріал;
• 4 комплекти мультимедійного обладнання для класів НУШ;
• 100 одномісних парт.
за кошти державного бюджету при співфінансуванні з місцевого бюджету виділено кошти в сумі 43 тис грн.
За кошти обласного бюджету, а саме по програмі розвитку освіти обласної ради, заклади освіти нашої громади отримали 10 нових комп`ютерів для кабінетів інформатики;
• Тюдівський ліцей – 5 шт.;
• Малорожинська гімназія – 5 шт.
Пресслужба Кутської селищної ради