Здобутки учнів Кутської школи мистецтв класу хореографії на «ЗЛАТА ФЕСТ. Золоті таланти України»

Вихідними у Кам’янець-Подільському відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ЗЛАТА ФЕСТ. Золоті таланти України». Творчі колективи та окремі виконавці з різних куточків України представили понад 30 конкурсних номерів у різних номінаціях.

За підсумками конкурсу зі здобутками повернулися з фестивалю юні вихованки Кутської школи мистецтв (директор Людмила МИРОНЮК). Танцювальні колективи «2Step» (викладач Христина БОНДАРЄВА) у номінації: сучасна хореографія (вікова категорія 10-12 років, 8 учасників) за виконання твору «Гуцульський hip-hop» отримали І місце . У номінації: вільна хореографія (вікова категорія 13-16 років, 8 учасників) за твір «Карпатські мольфарки» нагороджені дипломом за зайняте ІІІ місце.

Дякуємо Христині БОНДАРЄВІЙ за професійну підготовку учнів до фестивалю, батькам та Руслану КОНИКУ за фінансову підтримку. Участь у конкурсі відбулася за сприяння відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Дякуємо нашим захисникам, що ми і надалі можемо творити у своїй країні і виховувати підростаюче покоління!