Згідно зі Статутом Кутської селищної територіальної громади 14 серпня є Днем села Великий Рожин.

Шановні жителі Великого Рожина! Щиро вітаю зі святом! На жаль, триває війна…Важко…Нестерпно боляче від втрат. Але ми маємо триматися, бути сильними, продовжувати жити, працювати, спрямовувати всі свої зусилля та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!

У цей святковий день Маковея зичу Вам та Вашим родинам, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, родинного затишку, успіхів на життєвих шляхах, мирного неба над головою, довгоочікуваної Перемоги та Божої благодаті.

Зі святом! Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК