Згідно зі Статутом Кутської селищної територіальної громади 14 серпня є Днем села Великий Рожин.

Шановні жителі Великого Ріжна, дорогі земляки! Від щирого серця прийміть вітання! Нехай в цей святковий день Маковея і Медового Спасу Бог благословить Великий Рожин і всю Кутську громаду, подасть міцне здоров’я, благополуччя, родинну злагоду й багато успіхів на життєвих шляхах. Нехай із кожним роком розквітає батьківщина і рідна Україна.

Цього року ми не святкуємо День села зі зрозумілих причин, в нашій країні війна, але ми маємо бути єдиними і згуртованими, спрямовуючи всі свої зусилля та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!

Впевнений, попереду у нас ще багато свят та перемог, які ми разом зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі!

Зі святом! Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК