Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Звернення Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з нагоди відзначення Дня Героїв

Звернення Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з нагоди відзначення Дня Героїв

23 травня відзначаємо День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто поклав своє життя за нашу з вами свободу, тих, хто боровся за незалежність нашої держави, захищав Україну та продовжують робити це нині! Дата лицарів Київської Русі, козаків гетьманської доби, січових стрільців, воїнів армії УНР, ОУН, УПА, а також героїв Небесної Сотні та, безумовно, сучасної російсько-української війни. Тому День Героїв зараз як ніколи важливий і актуальний, оскільки триває повномасштабна війна з росією, у якій українські воїни дають гідну відсіч.

День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незламності Української Нації. Це свято має особливу цінність, адже всіх громадян країни можна назвати героями, які по-своєму протистоять російській навалі. Дякую всім, хто зі зброєю в руках б’ється проти ворога.

Велика подяка та шана тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. У цей день я бажаю кожному, аби на нашій рідній землі панували мир і злагода. Зичу добра вам і вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою Кутський селищний голова Дмитро ПАВЛЮК

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *