Звернення з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
Шановні жителі Кутської громади! 22 червня Україна згадує одну з найтрагічніших сторінок своєї історії. Ми вшановуємо пам’ять мільйонів співвітчизників, чиї життя забрала Друга світова війна. Вона принесла на нашу землю невимовні страждання, руїну та горе, торкнувшись чи не кожної української родини.
У цей день ми віддаємо шану мужності тих, хто боровся з нацизмом, і схиляємо голови перед пам’яттю мирних громадян, які стали невинними жертвами того кривавого протистояння.
Зараз, у часи нових важких випробувань та повномасштабної агресії проти нашої держави, історична пам’ять стає нашою силою. Ми знаємо ціну миру, свободи та незалежності, і готові їх захищати.
Нехай пам’ять про всіх загиблих буде вічною. Стійкості, миру та якнайшвидшої Перемоги нашій Україні!
0 коментарів