16 липня – прийняття Декларації про державний суверенітет

16 липня – прийняття

Декларації про державний суверенітет

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Сьоголні, 16 липня, ми відзначаємо 31 річницю від дня прийняття Декларації про державний суверенітет.

Ця дата стала переломною в історії нашої держави, адже прийняття у 1990 році Декларації стало першим кроком на шляху до незалежності.

Документ декларував українську територію як «суверенну національну державу» та заклав підвалини правового поля нової держави.

В умовах децентралізації відбувається велика кількість змін, зокрема проводиться територіально-адміністративна реформа. Громади, що є близькими одна до одної територіально, об’єдналися, як Кутська, в одне спільне утворення, що полегшує волевиявлення громадян щодо вирішення певних територіальних проблем, дозволяє громадянам самостійно визначати першочерговість питань та методи їх вирішення.

Проте питання суверенітету залишається актуальним і в наш час. Тому кожен із нас повинен розуміти цінність державного суверенітету, в якому – сила народу, його незалежність та рівноправність.

З повагою селищний голова Дмитро Павлюк