28 червня – День Конституції України

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! Прийміть сердечні вітання з Днем Конституції України! Є речі святі. Серед таких – формування у нас, дорослих, дітей, молодих людей, високих моральних цінностей і правової культури.

У контексті цієї дати хочу наголосити на поважному ставленні до Конституції України, законів нашої держави, національних та релігійних святинь, державної символіки. Тільки у такий спосіб можна побудувати справді демократичне громадянське суспільство та консолідувати його.

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, незламності духу, мудрості, віри у власні сили, можливості нашої громади та всього українського народу.

З повагою селищний голова Дмитро Павлюк