28 генераторів передали для “Пунктів незламності” Косівщини.

Ці генератори вдалося отримати від міжнародних донорів за сприяння Міністерства розвиток громад та територій. Радіємо, що зима цьогоріч була теплою, але область і кожна громада повинна мати хороші резерви у разі виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій. Під час робочої поїздки передали генератори всім громадам Косівщини, а також для двох громад Верховинщини – Зеленської та Білоберізької.

Ми працюємо адресно, щоб максимально задовільнити потреби всіх громад. В нас налагоджена продуктивна співпраця з міжнародними донорами, благодійними організаціями. Важливо, щоб кожен мешканець нашої області, кожна новоприбула до нашого регіону людина була максимально забезпечена усім необхідним.

В єдності наближаємо нашу Перемогу!