КЕРІВНИКИ КУТСЬКОЇ ТГ УЗЯЛИ УЧАСТЬ у КОНФЕРЕНЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ГРОМАД

Селищний голова Дмитро Павлюк і секретар селищної ради Сергій Колотило взяли участь у роботі регіональної конференції, що відбулася під егідою Всеукраїнської асоціації громад, членом та партнером якої виступає Кутська селищна рада.

Ділова зустріч пройшла цього тижня на теренах Заболотівської територіальної громади в рамках проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог».

Під час конференції йшлося про підтримку та розвиток сільських територій на основі цілісного підходу, про виклики у сфері управління землями сільськогосподарського призначення у громадах, взаємодію ОМС з органами державної влади та сільськими господарствами, кооперативами тощо. Також учасники заходу поділилися набутим досвідом.

Пресслужба Кутської селищної ради