ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ та ГОСТІ НАШОГО ТУРИСТИЧНОГО КРАЮ!

Вітаю вас із Днем туризму! Це свято всіх, кому подобаються близькі та далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок!

Кутська громада, з її вигідним географічним розташуванням, багатою історико-культурною спадщиною, неповторними краєвидами та привітними і щирими людьми, має всі умови для того, щоб зустрічати гостей, які люблять мандрувати, зі всієї України та світу.

Як селищний голова вбачаю у розвитку туризму один із основних пріоритетів розвитку громади.

Бажаю працівникам туристичної галузі, професіоналам та аматорам, волонтерам міцного здоров’я, сил, наснаги для нових цікавих зустрічей з неповторним світом мандрівок.

З повагою селищний голова Дмитро Павлюк