Щирі вітання з Днем народження селищному голові Дмитру Михайловичу

Шановний Дмитре Михайловичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Ваша самовіддана праця на посаді селищного голови, висока професійність, вимогливість до себе і до інших, уміння бачити перспективу та приймати далекоглядні рішення є для усіх нас прикладом сумлінного виконання своїх обов’язків та великої відповідальності перед громадою.

Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов’ю рідних і близьких.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Успішної діяльності в управлінні нашою громадою! Зичимо Вам душевної міцності, добробуту, терпіння, успіхів і вагомих досягнень на благо нашого краю та заради миру і злагоди в нашій прекрасній українській державі.

Родинного Вам тепла і Божої ласки!
З повагою колектив Кутської селищної ради