Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Дітям загиблих Героїв Кутської громади вручили іменні кулони

Дітям загиблих Героїв Кутської громади вручили іменні кулони

14 іменних кулонів-оберегів у формі обрамленого терновим віттям серця отримали сьогодні діти полеглих бійців із Кутської громади. Такі срібні серця вручають дітям загиблих Захисників України в рамках проєкту «Батьківське серце», який реалізовується Громадською спілкою «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове Братерство України».

Іменні кулони вручають з 2019 року на знак глибокої шани та вдячності за подвиг своїх побратимів, – розповів голова Спілки Леонід Климчук. Захід пам’яті та шани розпочали виконанням Гімну України та хвилиною мовчання за загиблими у російсько – українській війні. Спільно молилися за полеглих Героїв.

«Сьогодні нас об’єднала пам’ять… Пам’ять про тих, хто зі зброєю в руках став на захист рідної землі. Пам’ять про найрідніших людей, котрих, на жаль, не повернути, але які завжди житимуть у наших серцях», – звернувся до присутніх начальник відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець.

Обереги зі срібла та подарунки дітям вручали голова ГС ВВЦО «Бойове Братерство України» Леонід Климчук, начальник відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець, командир Івано-Франківського полку Спілки Михайло Йонда, командир Галицького полку Спілки Володимир Волошин, голова Косівської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма і начальник відділення Косівського РТЦК та СП Юрій Голуб.

Освячені «Батьківські серця» сьогодні отримала кожна дитина Косівщини, яка втратила на війні батька. Окрім оберегів та подарунків від Спілки, діти також отримали пакунки солодощів за сприяння керівництва територіальних громад району.

Слід зазначити, що попередньо, 13.07.2023, п’ятьом діткам полеглих Воїнів нашої громади такі ж кулони було вручено на заході – вшануванні, який відбувся у Верховинській селищній ТГ.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *