ДНІ КАРПАТСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ЗА УЧАСТЮ ОЧІЛЬНИКІВ КУТСЬКОЇ ТГ

Дні Карпатської культури у Косові промайнули. Рівень святкувань – новітній, підхід – нестандартний. Активну участь у заходах, що пройшли 6-7 липня цього року у центрі сусідньої ТГ, взяли перші особи Кутської селищної територіальної громади Дмитро Павлюк – селищний голова та Сергій Колотило – секретар селищної ради.

За просування Карпатщини та прекрасні дійства вони щиро вдячні Юрію Плосконосу та його однодумцям – керівникам-організаторам із сусідньої (Косівської) громади; команді Асоціації ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – УКРАЇНА», зокрема Галині Литвин – її виконавчій директорці; іншим, місцевим та закордонним, партнерам.

У «Гуцулку Ксеню» Івано-Франківського драмтеатру закохалися усі – з Кутської тергромади таких чимало. Суттєво, що Карпатський регіон учергове відбувся, та ще й був представлений більшістю очільників його громад, серед яких – керівництво Кутської ТГ.

Пресслужба Кутської селищної ради