Голови громад Прикарпаття закликали парламентарів підтримати пропозиції АМУ до Держбюджету – 2022

З ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України 29 листопада відбулося засіданні регіональної платформи «Зміцнення фінансової спроможності громад та врахування пропозиції Асоціації міст України під час підготовки до другого читання проєкту Держбюджету на 2022 рік», в якому взяв участь селищний голова Дмитро Павлюк.

На зібранні спільно з народними депутатами від Прикарпаття та головами громад було проаналізовано проблемні питання, які необхідно першочергово врегулювати. З основних – збільшення частки ПДФО у бюджетах громад, упорядкування формули освітньої субвенції з урахуванням потреб сільських закладів освіти, забезпечення медичного пакету, зокрема доплати медпрацівникам гірської місцевості, унормування різниці в тарифах, оподаткування земель біля колій, що належать АТ «Укрзалізниця».

Парламентарі пообіцяли врахувати пропозиції АМУ під час схвалення Держбюджету – 2022 задля утвердження розвитку місцевого самоврядування.