КАНАЛ 1+1 ПОБУВАВ у КУТСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Сьогодні, 15 вересня, тележурналісти каналу 1+1 відвідали Кути та Кутський ліцей у рамках підготовки матеріалу, що розповість про те, як виглядає співпраця між Всеукраїнською Радою Церков і релігійними організаціями та Міністерством освіти і науки України.

Офіційна угода між сторонами була ухвалена наприкінці серпня цього року. Журналістка Алла Пасс разом зі своїм оператором відзняли сюжет з уроку християнської етики, який для учнів 8-х класів провела вчителька-предметниця Любов Березюк.

Саме розвиток виховної та освітньої діяльності крізь призму збереження та примноження моральних цінностей закладений у підвалини співпраці між ВРЦіРО та МОН. Також у Кутському ліцеї від 2000-го року функціонує капличка, яка безперечно зацікавила телевізійників.

Керівництво Кутського ліцею в особі директорки Світлани Андрусяк подякувало поважним гостям за увагу до навчального закладу, розташованого у Кутській територіальній громаді, за висвітлення та пропагування християнських принципів і моралі.

Пресслужба Кутської селищної ради