КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТИСМЕНЕЧЧИНІ за УЧАСТЮ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Кутський селищний голова Дмитро Павлюк відвідав конференцію «Посилення потенціалу громад Прикарпаття в реалізації системних змін у сфері безпеки та медицини, пом’якшення економічних наслідків пандемії COVID-19», яка пройшла у п’ятницю, 24 вересня, у Лисецькій територіальній громаді на Тисменеччині.

Участь у заході взяли голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук, керівники територіальних громад Прикарпаття, представники різноманітних служб та експертного середовища.

У рамках конференції були обговорені питання бюджету-2022, фінансового забезпечення життєдіяльності органів місцевого самоврядування, безпеки громад, охорони здоров’я у громадах, дорожньої інфраструктури та розвитку гірських територій.

Важливою для обговорення стала тема цін на енергоносії, що зросли посеред бюджетного року.

Пресслужба Кутської селищної ради