Кутська селищна рада надалі продовжує співпрацю з грецьким представництвом Medecins du Monde Greece

Кутська селищна рада надалі продовжує співпрацю з грецьким представництвом Médecins du Monde Greece – Γιατροί του Κόσμου

28 лютого на базі Слобідського фельдшерсько – акушерського пункту відбулася робоча зустріч Кутського селищного голови Дмитро Павлюк медиками мобільної бригади КНП «Кутська міська лікарня» з польовим координатором проекту Oleksiy Hrushko, у ході якої обговорилися питання щодо роботи мобільної бригади лікарів для надання медичної допомоги та консультацій.

Представник місії взяв участь у виїзному прийомі пацієнтів мобільною бригадою, що проводиться на наданому сучасному автомобілі, який обладнаний відповідною апаратурою.

Лікарі Кутської міської лікарні й надалі надаватимуть медичну допомогу в населених пунктах громади та будуть продовжувати виїзди до сусідніх громад.

В єдності наша сила!