Кутська селищна рада та її виконавчий комітет щиро вітають МИКОЛУ ПЕТРОВИЧА КУШНІРУКА – почесного голову правління футбольного клубу «Карпати» Кути, тренера, з Ювілеєм!

ШАНОВНИЙ МИКОЛО ПЕТРОВИЧУ! Ви майстер своєї справи, справжній наставник і приклад для багатьох! У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру і злагоди, наснаги у всіх справах. Яскравих перемог, блискучих успіхів та нових спортивних досягнень на тренерській ниві. Будьте сильні духом і тілом! Нехай Ваші вихованці стають чемпіонами і заряджають Вас енергією перемоги! З великою повагою і словами вдячності за Ваш ентузіазм, наполегливість, бездоганну майстерність і Вашу безмежну роботу!

З повагою Кутський селищний голова Дмитро Павлюк