Кутська селищна рада та її виконавчий комітет щиро вітають селищного голову ПАВЛЮКА ДМИТРА МИХАЙЛОВИЧА з Днем народження!

Ви як справжній керівник Кутської громади прекрасно усвідомлюєте, що її розвиток та успіх значною мірою залежить від прийняття важливих управлінських та інвестиційних рішень.

Майбутнє багатьох завдань і проєктів, що реалізовуються у Кутській територіальній громаді, часто залежить від Вашої наполегливості, витримки і самоконтролю, вміння миттєво орієнтуватися в складних ситуаціях.

Бажаємо Вам мудрості, впевненості у своїх діях, всебічного розуміння та підтримки. Міцного здоров’я, сил, натхнення, радості, добра, достатку Вам та Вашій родині.