Кутська селищна рада та її виконавчий комітет вітають із 60-річним ювілеєм АРТЕМЧУКА ФЕДОРА ФЕДОРОВИЧА, депутата селищної ради VIII демократичного скликання

Щиро вітаємо з прекрасною датою – 60-літтям! Цінуємо Ваш професіоналізм, вагомі трудові досягнення, активну життєву позицію. Нехай здоров’я буде надійною опорою, підтримка і шана однодумців, колег, жителів громади ‒ постійною і щирою. Насолоджуйтеся життям, радійте, і хай серце буде сповнене доброї надії і здійсненних мрій. Гармонії, злагоди, достатку та радості у колі дорогих людей, в оточенні друзів, родинному колі, яке завжди підтримає і подарує піклування.
З ювілеєм вас!