Кутський селищний голова Дмитро ПАВЛЮК взяв участь у загальних зборах Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України, які відбулися у Бурштині з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.

У рамках заходу обговорили фінансове забезпечення власних та делегованих повноважень в проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2025 рік», реєстр. №12000; адміністрування місцевих податків, зокрема, які зміни потрібні органам місцевого самоврядування, та хід реалізації ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України «Взаємодопомога громад Прикарпаття у кризових ситуаціях».

У зібранні взяли участь народні депутати України, виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, радниця голови АМУ Оксана Продан, депутати Івано-Франківської обласної ради, представники ДТЕК «Бурштинська ТЕС», голови фракцій Бурштинської міської ради.

Зборам передувала пресконференція на тему «Спроможність громад Прикарпаття: крізь виклики воєнного часу» за участі голів громад – Василя Андрієшина (Бурштинська ТГ), Руслана Марцінківа (Івано-Франківська ТГ), народного депутата України Ігоря Фріса та виконавчого директора Івано-Франківського РВ АМУ Юрія Стефанчука.

Фінансова спроможність громад під час війни – це не лише економічне питання, а й стратегічна основа для забезпечення стійкості держави. Здатність громади самостійно фінансувати свої потреби це надійний тил для Збройних Сил України та допомага у збереженні нормального життя громад.