Лютневе засідання виконавчого комітету Кутської селищної ради

Сьогодні, 24 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Кутської селищної ради.

Розглянуті 6 питань, з урахуванням «Різного».

Про свою роботу за 2021 рік відзвітували служба у справах дітей, відділ соціального захисту населення та відділ культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради. Озвучена керівниками зазначених підрозділів Кутської селищної ради інформація взята членами виконкому до відома.

Також відбувся розгляд заяв та відношень. Вони стосувалися уточнення та присвоєння адресних номерів житловим будинкам, надання одноразової матеріальної допомоги, надання статусу особи, яка проживає на території населеного пункту, якому надано статус гірського, тощо.

Насамкінець були затверджені зразки вивісок старостатів старостинських округів Кутської селищної територіальної громади.