На 82 році пішов з життя легендарний футболіст, тренер, засновник ФК «Карпати» Кути – Микола Петрович КУШНІРУК.

Від нас пішла легендарна людина, яка залишила яскравий слід в історії спортивного життя Кутської громади, району, області. Микола Кушнірук – це приклад справжнього бійця на футбольному полі, гравця, тренера, який ніколи не здавався. Футбольний клуб «Карпати» Кути був невід’ємною частиною життя Миколи Петровича.

Його самовідданість, відповідальність, працьовитість, людяність нікого не залишали байдужими. Лідерські та професійні якості Миколи Петровича Кушнірука надихали не одне молоде покоління. Завдячуючи його наполегливій праці футбол і спорт загалом у Кутскій громаді завжди був на найвищому щаблі.

Велика непоправна втрата для родини, друзів, колег, нашої громади! У цю гірку мить щиро розділяємо горе родини та схиляємо голови в глибокій скорботі й шані.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ…

Панахида відбудеться 09.02.2023 о 17:00 год.
Чин похорону – 10.02.2023 о 14:00 год.