На Калущині за участю фахівців Держпродспоживслужби проведено семінар для операторів ринку харчових продуктів

21 жовтня 2021 року спеціалісти Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області спільно з працівниками управлінням економічного розвитку Калуської міської ради провели семінар-нараду із суб’єктами господарювання та операторами ринку харчових продуктів.

Під час роботи було обговорено питання дотримання протиепідемічних вимог у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції (згідно постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), а також дотримання операторами ринку харчових продуктів норм та вимог Закону України від 23.12.1997 р. № 771 «Основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (зі змінами).