На Косівщині вшанували пам’ять загиблих захисників України

За ініціативи голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук у Старому Косові відбувся поминальний захід за загиблими воїнами Збройних сил України.

У храмі Успіння Пресвятої Богородиці пам’ять про полеглих воїнів зібрала родини загиблих Захисників і Захисниць України Косівської, Кутської, інших громад району. Присутні хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих Героїв. Священнослужителі церкви відслужили поминальну панахиду за загиблими військовослужбовцями.

У заході також взяли участь начальник відділу Міністерства у справах ветеранів в Івано-Франківській області Володимир Веркалець, голова громадської організації обласної спілки сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих Степан Чомко, голова Косівської районної державної адміністрації – начальниця районної військової адміністрації Наталія Кучма, Кутський селищний голова Дмитро Павлюк, староста Слобідського старостинського округу Петро Будз та староста Тюдівського старостинського округу Дмитро Колотило, жителі громад.

За участю родин загиблих Героїв відбувся Молитовний обід пам’яті.

Герої не вмирають! Вони завжди залишаться у нашій пам’яті!