ПИШАЄМОСЯ СВОЇМИ ТАЛАНТАМИ

Напередодні святкування Дня художника у Кутській дитячій художній школі імені Івана Брошкевича пройшла виставка дитячих робіт образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва.

Роботи, виконані руками юних майстрів, доводять, що джерело творчості – невичерпне. Захід відвідали представники Кутської селищної ради та отець Михайло Будзан.

За найкращі роботи, творчі успіхи, креативність, ефектне виконання завдань та з нагоди Дня художника вихованців школи було нагороджено грамотами від відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради. Також відзначено подяками директорку Кутської дитячої художньої школи імені Івана Брошкевича Марію Михайлишин та викладачів, які невтомно дають знання і свої вмінням всім охочим, талановитим дітям.

Пресслужба Кутської селищної ради