Селищний голова Дмитро ПАВЛЮК прийняв участь у форумі до 30-річчя АМУ «Асоціація міст України єднає Україну», який відбувся 05 лютого в Івано – Франківську.

Захід об’єднав представників місцевого самоврядування, депутатів парламенту профільних комітетів та експертів, керівників регіональних відділень АМУ. На форумі наголошувалося, що спільними зусиллями всіх членів Асоціація міст України розбудовує місцеве самоврядування європейського зразка та перетворює Україну у державу сильних і спроможних громад.

Також було порушено низку питань щодо екологічної освіти, освітньої субвенції, соціалізації учасників бойових дій, потреби будівництва заводу із переробки твердих побутових відходів, очищення русел річок тощо.

Пресслужба Кутської селищної ради