Сесія Кутської селищної ради заслухала начальника поліції щодо обставин загибелі дитини в Кутах і звернулася до Дениса Шмигаля та Ігоря Смілянського щодо роботи АТ “Укрпошта” в гірській місцевості

Сьогодні, 06 липня, відбулося пленарне засідання чергової двадцять шостої сесії Кутської селищної ради VIII демократичного скликання. Головував на ній Дмитро Павлюк – селищний голова. Участь у роботі сесії взяли голова Косівської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма, начальник Косівського районного відділу поліції – підполковник поліції Павло Федій, голова Кутської селищної територіальної виборчої комісії Михайло Будз, старости, працівники апарату Кутської селищної ради, запрошені та жителі громади.

Під час засідання депутати розглянули ряд важливих питань, попередньо внесених до порядку денного, зокрема, заслухали інформацію новопризначеного начальника Косівського районного відділу поліції – підполковника поліції Павла Федія щодо розслідування обставин загибелі дитини в селищі Кути. Павло Федій повідомив, що розслідування триває, підозрюваного затримано, також повідомив про посилення контролю і профілактики серед громадян, які вже притягувалися до відповідальності, звернув увагу на недопустимості відпускати самих дітей в ліс під час збирання грибів та ягід. Селищна рада заслухала інформацію голови Кутської селищної територіальної виборчої комісії Михайла Будза щодо визнання обраною та реєстрації депутатом Кутської селищної ради Михайлишин Марії Іванівни та визнала її повноваження. Розглянули питання про внесення змін до бюджету Кутської селищної територіальної громади на 2023 рік, надали субвенцію в сумі 300 000 гривень для села Давидів Брід на Херсонщині. Депутати затвердили ряд інших важливих питань, в тому числі ухвалили Звернення Кутської селищної ради до Прем’єр-Міністра України та Генерального директора АТ «Укрпошта» щодо роботи національного оператора поштового зв’язку на території Кутської ТГ – на думку депутатів, люди в гірській місцевості мають отримувати пенсії та інші виплати вдома, як і раніше.