Сьогодні у Кутській громаді вшанували пам’ять жертв голодоморів.
Сьогодні у Кутській громаді вшанували пам’ять жертв голодоморів.
Разом з акцією ” Запали свічку пам’яті” відбулася панахида за усіма жертвами голодоморів. Опісля в Будинку культури селища Кутів пройшла тематична виставка.
До заходу долучилися селищний голова Дмитро Павлюк, отці Михайло Будзан та Андрій Демчук, представники закладів культури і Кутського осередку “Союз українок”, діти Недільної школи Української греко-католицької церкви Пресвятої Трійці та жителі громади.
Пресслужба Кутської селищної ради
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/261600668_305764468067508_4400909300033236390_n-1024x768.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/261816825_305764811400807_7550640339631804495_n-1024x768.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/261478685_305765101400778_3203136980134546212_n-768x1024.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/262001421_305764181400870_4467205470941126253_n-768x1024.jpg)
0 коментарів