Сьогодні у Верховині відбулася зустріч представників Громадської організації «Гуцул Етнос» та регіональний фестиваль «Гуцульська коляда».

У заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету Кутської селищної ради Ярослав Бринський та головний спеціаліст відділу культури, туризму молоді та спорту Кутської селищної ради Ольга Яремчук.

Представниками громад були колядницькі партії Гуцульського регіону Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей. Зокрема, нашу громаду гідно представив вокальний ансамбль викладачів Кутської школи мистецтв “Цвіт папороті” (керівник Миронюк Людмила Юріївна).

Пресслужба Кутської селищної ради