Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Старокутський ліцей Кутської селищної ради – переможець зональних спортивних змагань «Надія нації»

Сьогодні на базі Косівського ліцею №2 ім. М. Павлика фінішували зональні спортивні змагання «Надія нації» серед закладів загальної середньої освіти Косівщини.

Змагалися 11 юнацьких команд (учні 8-9 класів) в шести видах програми: футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, загальна фізична підготовка та естафета.

Беззаперечним лідером змагань стала команда Старокутського ліцею Кутської селищної ради, які в підсумку святкували загальну перемогу в зональному етапі.

Команда – переможець нагороджена кубком, гравці – медалями, а також приємними подарунками від спонсора заходу компанії «Вертикаль».

Фінальний етап спортивних змагань «Надія нації» відбудеться в місті Івано-Фрнківськ 16 травня 2024 року.
Вітаємо переможців та бажаємо гідного представлення району в обласному етапі!