У КУТАХ у ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ
У КУТАХ у ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ
У малій залі Будинку культури с-ща Кути відбувся яскравий захід із назвою «А хустка в нас завжди була в пошані…», який організувала та провела директор зазначеного закладу Анастасія Лазорик. У центрі уваги була Її Величність – ХУСТКА! Про неї декламували вірші, розповідали життєві історії та пригадували родинні звичаї і ритуали, – усе це на лоні тематичної виставки. У такий спосіб тут відзначили сьогодні, 07 грудня, Всесвітній день української хустки.
Пресслужба Кутської селищної ради
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/264678128_311517667492188_5940043841227696427_n-1024x768.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/265005032_311517487492206_3595893174587290283_n-1024x768.jpg)
0 коментарів