У Кутській громаді в Старих Кутах уперше відбувся фестиваль – розколяда “Колєдочка лунає – Бога прославляє”

12 лютого 2023 року на парафії Преображення Господнього УГКЦ с. Старі Кути, Косівського деканату вперше відбувся фестиваль – розколяда під назвою «Колєдочка лунає – Бога прославляє».

На запрошення адміністратора парафії отця Юрія Корпанюка у заході взяли участь церковні та молодіжні колективи Косівського деканату: МХС церкви Преображення Господнього – «Діти милосердя» с. Старі Кути, дитячий церковний хор парафії Св. Василія Великого м.Косів – керівник С. Лазован, молодіжний церковний хор «Діти Світла» парафії Різдва Пресвятої Богородиці с.Тюдів – керівник Л. Миронюк, церковний хор парафії Св. Василія Великого с. Рожнів – керівник Я. Прокопів, церковний хор парафії Преображення Господнього с. Рожнів, керівник С. Лазован та церковний хор парафії Пресвятої Трійці селища Кути, керівник І. Клим.

Фестиваль розпочався Благословенням декана о. Романа Іванюлика, після чого прозвучала молитва – благословення – «Боже Великий єдиний» у виконанні церковного хору парафії Преображення Господнього під керівництвом Ольги Чепелюк.

Гучними оплесками зустрічали та проводжали глядачі всі колективи від найменших дітлахів до найстарших. Кожен виступ захоплював розмаїттям мелодій і щирих віншувань. Спів колективів проникав у саме серце кожного присутнього та дарував усім тверде переконання, що Україна була, є і буде. Ніхто і ніколи не здолає наш український дух.

Фестиваль завершився спільною колядою «Добрий вечір тобі, пане господарю», під супровід народного аматорського ансамблю бандуристок «Сонячна Струна» селища Кути. Наприкінці фестивалю адміністратор парафії о. Юрій привітав усіх учасників, гостей та парафіян, після чого спільно із отцями вручили кожному колективу відповідний диплом і передали естафету фестивалю на парафію Пресвятої Трійці селища Кути.

Гостей та учасників пригощали різними смаколиками. Цей фестиваль подарував усім присутнім позитивні емоції та ще раз підкреслив, як важливо пам’ятати про народження Сина Божого Ісуса Христа, берегти традиції та звичаї нашого краю, особливо у теперішній, не легкий час.

Дякуємо всім організаторам, парафіянам, учасникам та гостям за підготовку, виступи, коляду, віншування та смаколики!