У КУТСЬКІЙ ТГ – ЯСКРАВИЙ ДЕНЬ ЗНАНЬ!

Бог любить дітей!

У День знань, що пройшов у Кутській територіальній громаді, ранкова похмура погода враз змінилася на сонячну, щоб свято дітей, першокласників, майбутніх випускників, їхніх батьків, освітян-наставників засяяло яскравими та неповторними барвами.

Селищний голова Дмитро Павлюк вітав учасників і гостей нинішнього святкового дійства, новопризначену директорку разом зі Старокутським ліцеєм, де святі отці Дмитро та Юрій благословили усіх у добру путь Знань.

Керівництво селищної ради було представлене і в інших освітніх установах Кутської ТГ, де на адресу безпосередніх учасників освітнього процесу пролунало чимало сердечних, теплих, добрих слів-настанов.

Ми вітаємо сьогодні 154 першокласників, які навчатимуться у 9 закладах Кутської територіальної громади, в 10 перших класах. Щасливої їм долі, міцних знань та яскравого дитинства!

Пресслужба Кутської селищної ради