У Старих Кутах відправили панахиду з нагоди 162 річниці від дня смерті Тараса Шевченка

10 березня минає 162 роки від дня смерті видатного українського поета, художника, філософа, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Традиційно у цей день в Україні віддають данину пам’яті Кобзаря. У Старих Кутах біля пам’ятника Шевченка відправили панахиду. До пам’ятника Тарасові Шевченко прийшли представники Кутської селищної ради, педагогічний та учнівський колективи Старокутського ліцею та жителі села.
Священнослужителі Дмитро Коц
аба, Юрій Корпанюк і Роман Голомеджук відправили панахиду, учасники зібрання поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кобзарю, учні ліцею декламували вірші поета, хор Старокутського будинку культури виконав музичні твори на слова Тараса Шевченка “Заповіт” і “Реве та стогне Дніпр широкий” (керівник Наталія Косович) .