У КУТСЬКІЙ ГРОМАДІ ЛУНАЛИ СВЯТКОВІ КОЛЯДКИ

Христос Рождається! Славімо Його! Сьогодні, з нагоди святкування Різдва Христового в селищі Кутах відбулося Свято Коляди. Гостей та жителів Кутської селищної територіальної громади зі святами привітали отці Михайло Будзан, Юрій Корпанюк та селищний голова Дмитро Павлюк. Також різноманітними різдвяними колядками усіх вітали колядники сіл нашої громади: сімейний ансамбль Воротняків із с. Малий Рожин, спільнота “Діти світла” греко-католицької церкви с.Тюдів, колоритні колядники з с.Розтоки, вокальний ансамбль Кутської школи мистецтв “Веселкові акорди”, вокальний ансамбль”Ніжність” і чоловічий хор Старокутського БК, вокальний ансамбль викладачів Кутської школи мистецтв “Цвіт папороті”, дует Іванки і Марічки. Колядками гучно прославляли народження Ісуса Христа та вінчували присутніх з Різдвяними святами.

Підготувала та вела свято Миронюк Людмила Юріївна.

Пресслужба Кутської селищної ради