Важлива інформація про відключення електроенергії для населення на Івано-Франківщині

☑️ У нашій області почалися віялові аварійні вимкнення. Вони відрізняються від планових тим, що коли вони відбудуться та скільки триватимуть – важко спрогнозувати. Тому нема окремого графіка із часом та населеним пунктом, де не буде електроенергії.
☑️ Важливо: енергетики чергуватимуть відключення у різних населених пунктах, щоб у всіх була можливість скористатися електроприладами у своїх потребах.
☑️ Такі обмеження у подачі електроенергії діють у всіх областях України для промислових та інших категорій споживачів. Це контрольовані заходи, щоб знизити навантаження на електромережі та збалансувати роботу енергосистеми.
Ще дужче підтримуймо ЗСУ! Переможемо