Вчора в Івано – Франківську, завдяки проєкту «Таємниці України для тебе» відбулося свято української автентичності.

Почесними гостями були Президент України Володимир Зеленський, Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, Надзвичайні й Повноважні Посли України та представники дипломатичного корпусу.
У заході Кутську громаду представили селищний голова Дмитро Павлюк, директор Кутської дитячої художньої школи імені Івана Брошкевича Марія Михайлишин, викладач художньої школи Тетяна Березюк та її вихованки Артемчук Христина і Опарик Вікторія.
З метою популяризації наших ремесл, нашими юними майстрами спільно зі своїми наставниками було проведено майстер – клас оригінальності орнаментики Кутської кераміки.
В рамках заходу було продемонстровано автентичність страв, народні промисли, які створюються українськими, талановитими майстрами.
Пресслужба Кутської селищної ради