Великодні гаївки у Кутській громаді

Традиція водити гаївки прийшла в наш час з дуже давніх часів, ще з дохристиянських. Коли люди прославляли сонце і землю. Але з приходом християнства на українські землі, люди увірувавши в Ісуса Христа, залишили такі свої традиції, які були під’єднані до християнських традицій. Вони несуть у собі дуже гарний зміст. Водячи ці гаївки і співаючи пісень ми славимо воскреслого Христа.

Сьогодні, 18 квітня, у Будинку культури селища Кути пройшла великодня забава – гаївки. Для участі у гаївках зібралися маленькі школярі та учні Кутської музичної школи.

Забави та конкурси пройшли у цікавій й жвавій атмосфері. Діти водили хороводи та співали пісень, а по закінченню заходу отримали солодкі смаколики. Великодні гаївки організували Лариса Чупринчук – викладач Кутської музичної школи та Анастасія Лазорик – директор Будинку культури селища Кути.