Візити у рамках співпраці між громадами

Обмін дружніми та корисними візитами між представниками громад Косівщини та Прикарпаття триває.
Ці кілька днів тісно пов’язали Кутську ТГ та Космацьку ОТГ.

Як повідомлялося, учора Кутський селищний голова Дмитро Павлюк разом зі своїми обома заступниками Анатолієм Кіщуком та Андрієм Василькевичем взяли участь у конференції «Співробітництво та місцевий розвиток територіальних громад Прикарпаття», яку приймав Космач.
За два дні до цього у Кутах, аби позмагатися зі своїми однолітками, побували юні борці з Космацької громади.

Сьогодні, 5 червня, вже талановиті вихованці Кутської школи мистецтв відбули у зворотньому напрямку, аби взяти участь у гуцульському етнофестивалі «Великдень у Космачі».

У залі місцевого Будинку культури їм та іншим учасникам фестивалю аплодували заступник селищного голови Андрій Василькевич, керуючий справами виконкому Ярослав Бринський та інші представники Кутської громади, які до цього поспілкувалися зі своїми дорослими візаві з Космацької сільської ОТГ у рамках співпраці між громадами та просування Гуцульщини як етнографічного регіону.

Пресслужба Кутської селищної ради